Praca

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA / KASJER

Miejsce pracy: Chochołów

Opis stanowiska:

Poszukujemy chętnych do pracy, odpowiedzialnych i sumiennych osób, które dołączą do naszego zespołu w Chochołowskich termach. Oferujemy zarówno pracę w pełnym wymiarze godzin, jak i pracę dodatkową - w weekendy i święta.

Więcej informacji pod numerem telefonu +48 572 708 085 lub drogą mailową: rekrutacja@chocholowskietermy.pl

Wymagania:
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość, cierpliwość,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języków obcych.

REKRUTACJA OTWARTA

KUCHARZ

Miejsce pracy: Chochołów

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, pod kierunkiem i nadzorem Szefa Kuchni, w ramach ustalonych kierunków działań i procedur, będzie odpowiedzialna za przygotowywanie i realizację zamówień, na usługi oraz potrawy restauracyjne, przyjęcia bankietowe oraz inne kulinarne działania term.
Osoba, która dołączy do zespołu kucharzy, będzie miała czynny udział w rozwoju usług gastronomicznych oferowanych przez termy, a także będzie aktywnie wspierała zespół kucharzy, w procesie poprawy jakości świadczonych usług kulinarnych.

Wymagania:

  • minimum  rok doświadczenia na powyższym stanowisku pracy,

  • wykształcenie gastronomiczne,

  • wysoka kultura osobista,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w branży hotelarskiej.

* Nie zapominamy o zapisie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)"