Ośrodek Rehabilitacyjno Wypoczynkowy KRAKUS

Ośrodek Rehabilitacyjno Wypoczynkowy KRAKUS

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Zawoi, do Ośrodka Rehabilitacyjno Wypoczynkowego KRAKUS. Jest to wymarzone miejsce, aby odpocząć w malowniczej, czystej ekologicznie i urokliwej okolicy, położonej u stóp Babiej Góry. OŚRODEK KRAKUS  otoczony jest trzema pasmami górskimi Babiej Góry, Policy i Jałowca a  w jego okolicy przebiega większość pieszych szlaków turystycznych i ścieżek spacerowych.

Niezwykle atrakcyjna lokalizacja obiektu w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i górskiego potoku daje naszym Gościom możliwość nieskrępowanego relaksu jak  i stanowi doskonała bazę wypadową  do spacerów, pieszych wędrówek  po górach oraz zwiedzania tej części regionu Małopolski. Dopełnieniem udanego wypoczynku jest troskliwa i przyjazna atmosfera, możliwość skorzystania z zabiegów rehabilitacyjnych, oraz doskonała kuchnia.

Dysponujemy 105 miejscami noclegowymi w przytulnych pokojach 2,3,4 osobowych. Wszystkie pokoje z łazienkami i TV.

Swoją ofertę w szczególny sposób kierujemy do  Seniorów i osób niepełnosprawnych. Właśnie dla Państwa  przygotowaliśmy  kompleksową ofertę  pakietową ,,WCZASY  ZDROWOTNE,, i ,,TURNUSY REHABILITACYJNE,, w bardzo atrakcyjnej cenie. Obejmuje ona oprócz noclegów i wyżywienia zabiegi rehabilitacyjne i ciekawy program pobytu / min. wycieczkę na baseny termalne w Chochołowie, imprezy integracyjne /

WCZASY ZDROWOTNE                                pakiet 11 dni cena od   690 zł do   850 zł

TURNUSY REHABILITACYJNE                         pakiet 14 dni cena od 1190 zł do 1350 zł

www.zawojakrakus.pl

Galeria

Data

03 sierpnia 2017

Tagi

Zawoja

 

 

 

Strona korzysta z plików cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce (dowiedz się więcej)