Tatrzańska Ostoja

Tatrzańska Ostoja

Tatrzańska Ostoja to kompleks 28 nowych, luksusowych apartamentów.

Oferujemy apartamenty:

2 - 4 osobowe,

4 - 6 osobowe,

6 - 8 osobowe,

oraz apartamenty VIP z prywatną sauna oraz windą wjeżdżającą do samego apartamentu.

(Apartament 4-6 osobowy VIP z sauną oraz Apartament 8 osobowy VIP z sauną)

Tatrzańska Ostoja to idealne miejsce do wyjazdu zarówno rodzinnego jak i biznesowego.

Wszystkie apartamenty są luksusowo wyposażone wraz z kompleksowym wyposażeniem kuchni, w całym obiekcie jest bezpłatne wi-fi, a do dyspozycji gości jest sala konferencyjna/kącik dla dzieci oraz garaż podziemny.

Dla miłośników białego szaleństwa atutem lokalizacji obiektu jest również niedaleka odległość do wyciągów narciarskich takich jak: nowo otwarta stacja narciarska "Suche", widoczna z tarasów apartamentów "Harenda" z czarną trasą FIS oraz jedyny w Polsce wysokogórski ośrodek narciarski czyli rejon Kasprowego Wierchu ze słynnymi trasami w Kotłach Gąsienicowym i Goryczkowym.

Dla preferujących wodny, aktywny wypoczynek proponujemy odwiedzenie basenów termalnych znajdujących się w Zakopanem lub sąsiednich miejscowościach. W niedalekiej odległości od obiektu znajdują się karczmy i restauracje, gdzie można posilić się regionalnymi potrawami oraz posłuchać góralskiej muzyki. Dla gości niezmotoryzowanych- bliskość przystanków PKS oraz komunikacji miejskiej.

 

Dla naszych najmłodszych gości bezpieczny plac zabaw znajdujący się na terenie obiektu. Dbając o bezpieczny wypoczynek naszych gości teren jest ogrodzony, monitorowany i dozorowany.

 

Galeria

Data

28 grudnia 2016

Tagi

Zakopane

 

 

 

Strona korzysta z plików cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce (dowiedz się więcej)