LUTY W CHOCHOŁOWIE POD ZNAKIEM BIEGÓWEK

Chochołowska Trasa Biegowa cieszy się coraz większą popularnością, dlatego chcemy serdecznie zaprosić wszystkich do udziału w zawodach w narciarstwie biegowym, które będą odbywać się w lutym.

Rozpoczynamy 4.02.2018 r. zawodami współorganizowanymi z Lokalną Organizacją Turystyczną „Chochołowski”.

Tydzień później, 10.02.2018 r. czeka nas bieg na pożegnanie karnawału. Będzie to świetna okazja do zabawy w rodzinnej atmosferze z elementem sportowej rywalizacji.

18.02.2018 r. odbędą się najważniejsze dla naszego obiektu spośród wszystkich biegówkowych zmagań – Zawody o Puchar Term Chochołowskich!  O palmę pierwszeństwa powalczycie z samym Prezesem Chochołowskich Term, próbując wyprzedzić go na meandrach naszej trasy.

Lutowe bieganie na nartach zakończymy 24.02.2018 r. rywalizacją o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec. Zawody te będą częścią uroczystych obchodów 172. Rocznicy Powstania Chochołowskiego.

Bilety na w/w zawody w cenie 25 zł będzie można nabyć w naszym sklepie online www.chosklep.pl oraz w dniu imprezy bezpośrednio w biurze zawodów (przy wypożyczalni sprzętu). Szczegóły oraz regulaminy wkrótce na www.chocholowskietermy.pl

ogolny plakat a4 1

 

 

 

Strona korzysta z plików cookies Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce (dowiedz się więcej)